Hotelové ubytování

Hotel Princess je ideální volbou pro náročnější klientelu, která požaduje vysoký nadstandard. Velikost pokojů, plně klimatizované prostory, moderní vybavení, použité materiály či výborná poloha u zámku, řadí tento hotel na samou špičku v Lednicko-Valtickém areálu. Náš profesionálně vyškolený personál Vám vyjde vstříc a bude-li to v našich silách, splní všechna Vaše přání. Je samozřejmostí, že náš personál hovoří anglicky.

Celý Hotel Princess je nekuřácký a proto je vhodný také pro rodiny s dětmi.

Lednicko-Valtický areál, zapsaný na seznamu UNESCO je ideální pro turistiku jak pěší tak na kolech. Náš personál Vám v případě zájmu, navrhne dle Vašich požadavků nejlepší možné pěší trasy, cyklotrasy nebo výlety autem a poradí Vám, kam se za jakého počasí vydat. Na žádost Vám zapučíme a přistavíme kola přímo před hotel. Úschovna kol zdarma v suterénu hotelu je samozřejmostí.

V roce 2011 hotel koupila společnost H-Princ s.r.o., která vlastní a provozuje hotel i dnes, pod novým názvem HOTEL PRINCESS (6/2015). Hotel vznikl v roce 2012, kdy byl spuštěn provoz nově vybudovaného Hotelu Princ. Při vybavování hotelu byl kladen důraz na co největší pohodlí ubytovaným hostům. Interiéry a dostavbu do dnešní podoby navrhoval výhradně majitel společnosti, který kladl důraz na kvalitu zpravování a použitých materiálů.

19.3.2015

Vážení návštěvníci, vítejte na nově spuštěném webu hotelu Princess v Lednici. Připravili jsme pro vás nové internetové stránky, kde naleznete náš kompletní přehled pokojů, aktuální informace, ceník ubytování, fotogalerii našeho hotelu a samozřejmě veškeré kontaktní údaje.

+

Rychlá rezervace ubytování - zjištění termínu

Odesláním tohoto formuláře vytvoříte předrezervaci ubytování ve zvoleném termínu.
Po zpracování Vás budeme kontaktovat.

Hotel Princess rychlý kontakt

21. dubna 717
691 44 Lednice
Česká republika

Tel.: +420 775 877 778
e-mail: info@hotelprincess.cz

Kudy k nám


21. dubna 717, 691 44 Lednice


Copyright © 2023 H-Princ s.r.o. - všechna práva vyhrazena

Stránky vytvořilo studio: Pixel Design | Home | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek